НОВОСТИ ДНЯ: Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордонів  Друзі Путіна в Європі: хто це, що ми про них знаємо та як змінюється ситуація  В Україні вже перевірили 80% закладів освіти на наявність укриттів: названо регіони з найкращою і найгіршою ситуацією  У четвер в Україні почне змінюватися погода: чого очікувативсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
21.10.2018 3876

В ночь на 22 октября можно будет увидеть звездопад Ориониды

В ночь с 21 на 22 октября в небе можно будет увидеть осенний звездопад — метеорный поток Ориониды.

Об этом пишет Громадское. Этот метеорный дождь ежегодно приходится на октябрь, а его пик на этот раз ожидают именно 21 числа. В ночь наблюдатели смогут увидеть до 20 метеоров в час.

Метеорный поток имеет такое название в честь созвездия Ориона. Оно является легким для опознания, ведь имеет три яркие звезды внутри, которые плотно расположены друг за другом.

На самом же деле метеорный поток идет от созвездия, а от кометы Галлеи, которая оставляет за собой «хвост», что «падает» в виде метеоров.

Напомним, что в ночь с 12 на 13 августа украинцы могли увидеть пик ежегодного звездопада Персеиды.

Оценка материала:

5.00 / 1
В ночь на 22 октября можно будет увидеть звездопад Ориониды 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
21.10.2018 3876
Еще материалы раздела «Суспільство»