НОВОСТИ ДНЯ: Українці змінили ставлення до 9 травня  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасок  Виплати і статус. Що треба зробити українцям у Польщі до кінця квітня  Іспит на громадянство. Хто отримає відстрочку у два роки: пояснення нардепа  Вночі - до +9, вдень - до +21. Синоптики назвали регіон, де 24 березня задождить  Сі Цзіньпін використовував переговори з Путіним на свою користь: у Bloomberg написали, що так і не отримала РФвсе новости дня
30.06.2020 650

Цирк "Дю Солей" оголосив про банкрутство

Цирк "du Soleil" оголосив про банкрутство через закриття шоу в результаті пандемії COVID-19.

Про це пише УП. CNN з посиланням на повідомлення компанії.

Деталі: Причиною свого банкрутства назвали "величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії COVID-19". В компанії мають намір реструктуризувати свій борг за допомогою канадського уряду і приватних інвестиційних компаній.

Пряма мова генерального директора Cirque du Soleil Entertainment Group Даніеля Ламарр: "Протягом останніх 36 років Cirque du Soleil був дуже успішною і прибутковою організацією. Однак з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу через COVID-19, керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії".

Довідка: Cirque du Soleil заснований Гі Лаліберте і Жілем Сент-Круа в 1984 році в Канаді. Цирк відомий відмовою від участі тварин в спектаклях і своїми шоу, в яких циркова майстерність поєднується з хореографією.

Оценка материала:

5.00 / 1
Цирк "Дю Солей" оголосив про банкрутство 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
30.06.2020 650
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»