НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни починають говорити, що Путін – слабак": політолог розповів, як на людей в РФ вплинули події в Криму  Які нові легкові автомобілі найчастіше купували українці у першій половині 2022 року: топ-20 моделей  Зеленський присвоїв ім’я корвету, що будують в Туреччині для України  П'ятниця буде доволі теплою: прогноз погоди в Україні на Спаса, 19 серпня  Доноси вийшли на новий рівень: у Росії чоловік сам на себе написав заяву, бо він проти війни з Україною   Чи буде покарання для жінок, які не стануть на військовий облік до 1 жовтня: пояснив депутат  Християни східного обряду святкують Яблучний Спасвсе новости дня
Життя та Стиль
Події
25.11.2020 1927

Днипро объявил день траура по гендиректору КБ «Южное»

Четверг в Днипре официально объявлен днем ​​траура по скончавшемуся от COVID-19 генеральному директору КБ "Южное" Александру Дегтяреву.

Як передає Укрінформ, відповідне розпорядження підписав міський голова Дніпра Борис Філатов. Також у Фейсбуці він повідомив місце і час прощання з Дегтярьовим.

“Громадянська панахида за Олександром Дегтярьовим відбудеться 26 листопада з 11 до 12 у ДК Машинобудівників. Також цей четвер у Дніпрі офіційно оголошено днем жалоби”, - зазначив Філатов.

У своєму дописі він зауважив, що знайомство із генеральним директором КБ “Південне” було для нього честю.

“Він боровся за космічну мрію Дніпра і належав до школи професіоналів — досвідчених фахівців, чиє ім‘я відоме в Україні та за її межами. Утім, людське життя виявилося крихким, а хвороба — безжальною. Цю втрату важко усвідомити, адже нещодавно він висловлював мені свою довіру та підтримку у другому турі виборів”, - написав Філатов.

Как сообщал Укринформ, 24 ноября от осложнений COVID-19 скончался генеральный директор КБ "Южное" Александр Дегтярев - академик Национальной академии наук Украины, доктор технических наук, кандидат экономических наук, академик Международной академии астронавтики, Вице-президент Международной астронавтической федерации, секретарь украинского регионального отделения Международной академии астронавтики. "Почетный работник космической отрасли Украины", заслуженный машиностроитель Украины. Лауреат Государственной премии Украины, лауреат "Золотой медали В.Ф. Уткина".

Оценка материала:

5.00 / 1
Днипро объявил день траура по гендиректору КБ «Южное» 5.00 5 1
Життя та Стиль / Події
25.11.2020 1927
Еще материалы раздела «Події»