НОВОСТИ ДНЯ: Пасхальная корзина-2021: эксперты посчитали, что подорожало за год  ПЦУ обратилась к Путину с призывом покаяться и прекратить войну  Аваков проинспектировал позиции подразделений МВД на востоке Украины  В Украине ожидается дождливая и ветреная погода  В Украину идут туманы, грозы и тепло  Пасхальная корзина за год подорожала на четверть  СБУ начала антитеррористические учения по всей страневсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
21.01.2021 938

Майже третина українців вважають себе дуже щасливими - опитування

  Майже третина українців вважають себе дуже щасливими людьми, і тільки 2% - абсолютно нещасними.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи Рейтинг, які були опубліковані в четвер, 21 січня.
Повідомляється, що в січні 2021 року показник щасливих українців, який склав 29%, значно вищий, ніж навесні 2020 року, коли він досягав 19%.
При цьому половина українців вважає себе скоріше щасливими, а 17% - не дуже.
Відзначається, що чим молодші за віком - тим щасливішими себе відчувають опитані.
Щодо джерела щастя в житті, то 64% ​​вважають, що воно перш за все залежить від внутрішнього стану людини.
У той же час 27% упевнені - що від зовнішніх обставин.
Жінки більше схильні вважати, що щастя - це в першу чергу результат внутрішнього стану людини. При цьому наголошується, що чим щасливіша людина, тим частіше вона погоджується з такою думкою.
Крім того, рівень щастя безпосередньо пов'язаний із психоемоційними станами: чим вищим є рівень щастя у опитаних, тим нижчий рівень негативних емоційних станів вони переживають.
У цілому в українців знизилися ознаки депресії, тривожності та втоми. Досить низьким залишається рівень паніки і розладів сну.
Відзначається, що зниження рівня депресії, тривожності та втоми пояснюється тим, що опитування проводилося в період зимових свят, коли є відпустки, зустрічі з близькими і рідними, надії і плани на 2021-й.
Також соціологи підкреслюють, що серед тих, хто частіше комунікує зі своїми близькими - рівень негативних емоційних станів нижчий.
При цьому поступове погіршення психоемоційних станів все одно спостерігається з віком. У групі 60+ яскраво виражені ознаки депресії, розладів сну і втоми.
Разом з тим слід зауважити, що рівень тривожності є відносно високим серед усіх вікових груп.

Оценка материала:

5.00 / 1
Майже третина українців вважають себе дуже щасливими - опитування 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
21.01.2021 938
Еще материалы раздела «Общество»