НОВОСТИ ДНЯ: У РФ закінчуються десантники і не тільки: австрійський експерт Купер відповів критикам контрнаступу  У Польщі археологи знайшли предмети, яким 130 тисяч років: вони належали не Homo sapiens  У ВМС підрахували, скільки іноземних деталей містять в собі російські ракети  Як приготувати найсмачнішу солянку  Скільки українців залишиться до 2033: соціологиня шокувала прогнозом  Військовий облік для жінок. Ляшко поставив крапку у питанні виїзду за кордон з 1 жовтня  Генерал Годжес присоромив критиків контрнаступу ЗСУвсе новости дня
Бізнес
Економіка
22.01.2021 708

Інвестори активно позбавляються біткоїнів

Вартість найпопулярнішої крітповалюти біткоїн впала в п'ятницю вранці на 5% до $28800, що є найнижчим показником за останні три тижні. До середини дня ціна дещо вирівнялася й коливалася в районі $31000.

Як повідомляє агентство Reuters, за поточний тиждень біткоїни втрати 11% вартості. В останній раз подібне тижневе падіння ціни криптовалюти було зафіксовано у вересні 2020 року.

Опитані агентством інвестори називають дві причини, що пояснюють поточне падіння ціни біткоїну.

Перша має короткостроковий характер: багато власників злякалися стрибка ціни до $42000, в якому вони побачили ознаки "бульбашки", і вирішили позбутися криптовалюти, поки вона зовсім не знецінилася.

Друга – довгострокова і пов'язана з очікуваннями втручання регулюючих органів в ринок криптовалют. Так, 21 січня в Сенаті США пройшли слухання про загрозу використання криптовалют у фінансуванні незаконних операцій.

Також минулого тижня президентка Європейського Центрального Банку Крістін Лагард відкрито виступила за посилення глобального регулювання біткоїну.

В агентстві нагадують, що ціна біткоїну виросла в 2020 року на 700% і ще в березні минулого року за один біткоїн давали всього $3,850.

Оценка материала:

5.00 / 1
Інвестори активно позбавляються біткоїнів 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
22.01.2021 708
Еще материалы раздела «Економіка»