НОВОСТИ ДНЯ: Якою буде погода в Україні в кінці вересня та на початку жовтня: прогноз синоптиків  Що з сусідами: хто за останній час погрожував Україні  Військові розповіли, як просування на флангах допоможе звільнити Бахмут  Танки Abrams вже в Україні: що це за машини, які в них переваги і навіщо вони ЗСУ  Другий місяць осені буде досить теплим  Вперше з 1904 року. Після ліквідації Соколова ЗМІ згадують смерті інших командувачів флотом РФ  Німеччина наступного року вдвічі скоротить допомогу біженцям, - Reutersвсе новости дня
Бізнес
Економіка
22.01.2021 439

Влада має намір збільшити ВВП удвічі за 10 років

Влада має намір збільшити зростання ВВП утричі за 10 років завдяки реалізації Національної економічної стратегії-2030.

Про це в п'ятницю, 22 січня, заявив глава робочої групи з напрацювання стратегії, радник прем'єр-міністра Кирило Криволап.
"Якщо ми реалізуємо всі напрацювання робочої групи в економічній площині, що не уявляється повністю реалістичним у повному обсязі, то ми можемо збільшити ВВП за десять років утричі. Приклади існують, але на цьому шляху є багато перешкод. Напевно, подвоєння ВВП є більш реалістичним завданням", - сказав він.
За його словами, це дасть можливість потроїти зростання доходів українців.
Згідно з планами влади, матрицею економічного зростання країни повинні стати кроки зі створення прибуткового характеру державного інвестування, привабливої екосистеми для вітчизняних інвесторів і сприятливих умов для іноземного інвестування.

Оценка материала:

5.00 / 1
Влада має намір збільшити ВВП удвічі за 10 років 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
22.01.2021 439
Еще материалы раздела «Економіка»