НОВОСТИ ДНЯ: В Раде придумали, как решить проблему дефицита садиков  К Земле приближается 370-метровый астероид  Весна задерживается, идет похолодание: синоптик уточнил прогноз погоды на начало марта  Назвали автомобиль 2021 года в Европе  В ВСУ с начала года набрали более четырех тысяч контрактников  Какой будет первая неделя весны: прогноз погоды в Украине на 2-7 марта  ЄС починає програму економрозвитку на Донбасівсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
26.01.2021 236

У ВООЗ спрогнозували майбутнє коронавірусу

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що коронавірус може перетворитися в ендемічне захворювання. За його словами, за всю історію людство змогло перемогти тільки віспу.

Про це заявив директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майкл Райан на брифінгу.

"Завжди є ризик того, що те чи інше захворювання стане ендемічним, системним. Ми спостерігали такі приклади. В історії людства ми змогли перемогти тільки віспу. Але ми поки так і не змогли ліквідувати, наприклад, поліомієліт та кір", - заявив він.

За словами Раяна, у коронавірусу є ряд характеристик, які говорять про те, що ліквідувати його буде дуже складно.

"Зокрема, коронавірус присутній практично у всіх країнах світу. Доступ до вакцини в цей час не є оптимальним, і така ситуація збережеться в найближчому майбутньому. Тому передача вірусу буде продовжуватися", - заявив він.

Оценка материала:

5.00 / 1
У ВООЗ спрогнозували майбутнє коронавірусу 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
26.01.2021 236
Еще материалы раздела «Общество»