НОВОСТИ ДНЯ: Україна четвертий рік поспіль оновила рекорд аграрного експорту  В Азії знайшли понад 200 нових видів флори і фауни  Штучний інтелект навчили виявляти пацієнтів із високим ризиком інфаркту  Опозиція Канади закликає Трюдо негайно надати Україні летальну зброю  Фрагмент старої ракети SpaceX у березні може зіткнутися з Місяцем  Когда в Киев придет потепление: синоптики назвали дату  Економісти прогнозують зростання цін: скільки коштуватимуть м'ясо, хліб, олія та овочівсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
01.12.2021 228

Новий штам коронавірусу шириться світом

«Омікрон» захоплює нові території. За останню добу цю мутацію коронавірусу вже виявили ще й в Канаді, Швеції та Іспанії. Загалом у переліку – майже два десятки країн.

Науковці припускають, що штам здатний обходити імунітет до коронавірусу, утім закликають не робити передчасних висновків про його реальну небезпеку.

Також дослідники ще не знають напевне чи витіснить він «Дельту», яка нині домінує у світі. Утім, виробники вакцин уже пообіцяли адаптувати свої препарати під новий штам, якщо це буде потрібно.

ВООЗ закликала усі 194 країни, що входять до організації, пришвидшити вакцинацію та бути готовими до напливу хворих у лікарнях – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Новий штам коронавірусу шириться світом 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
01.12.2021 228
Еще материалы раздела «Общество»