НОВОСТИ ДНЯ: Україна четвертий рік поспіль оновила рекорд аграрного експорту  В Азії знайшли понад 200 нових видів флори і фауни  Штучний інтелект навчили виявляти пацієнтів із високим ризиком інфаркту  Опозиція Канади закликає Трюдо негайно надати Україні летальну зброю  Фрагмент старої ракети SpaceX у березні може зіткнутися з Місяцем  Когда в Киев придет потепление: синоптики назвали дату  Економісти прогнозують зростання цін: скільки коштуватимуть м'ясо, хліб, олія та овочівсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
06.12.2021 256

Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» пояснив, чому «Дельта» вражає насамперед дітей та молодь

«Дельта» мутує: в Україні зафіксовано 11 різних штамів. 60% пацієнтів мають так званий індійський штам, а 40% – десять нових варіантів «Дельти», які небезпечніші та швидше поширюються, ніж початковий. Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» пояснив, чому хворіє так багато дітей та молоді.

«Дельта» вражає всіх без винятку. Але найчастіше –  це молодь до 30-35 років та діти віком від 2 років. І причина – не мутація коронавірусу.

«У всьому світі статистика вказує на те, що молоді люди хворіють переважно тому, що на початку вакцинації увага була направлена саме на літніх людей, – пояснив Євген Комаровський у програмі «Ранок з Україною». – Вони вакцинувалися, тепер почала хворіти молодь».

Симптоми «Дельти» схожі з симптомами ГРВІ, але наслідки захворювання набагато складніші. Людям, які потрапляють до стаціонару, потрібно набагато більше кисню. На сьогодні хворий на коронавірус споживає в 5-6 разів більше кисню, ніж навесні. Найважче проходить і психологічне відновлення. Але головне – не панікувати.

«Єдина наша зброя – це міцний імунітет та здорова психіка, – пояснила психологиня Олена Адамова в інтерв'ю для каналу «Україна». – Тому дуже важливі здоровий сон та правильне харчування. Також необхідно на все реагувати спокійно. Як тільки ви відчуваєте, що починаєте чогось боятися, відразу переключайте увагу на щось гарне».

Заразність схожа на вітрянку – це вірус, що літає на великі відстані. Але вакцини, які використовують в Україні, готові до мутації вірусу «Дельта». Вони дають шанс не потрапити до лікарні та перенести хворобу в легкій формі. Тому можна лікуватися в домашніх умовах.

«Лікуватися – це означає, що постільний режим не потрібен. Також не змушуйте себе їсти. Систематично використовуйте жарознижувальні засоби», – порадив Євген Комаровський у програмі «Ранок з Україною».

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» пояснив, чому «Дельта» вражає насамперед дітей та молодь 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
06.12.2021 256
Еще материалы раздела «Общество»