НОВОСТИ ДНЯ: Найден город, где Иисус ходил по воде  Марсоход Curiosity показал новый панорамный вид Красной планеты  Откуда берется золото и почему оно так ценится?  До кінця року ПриватБанк та Ощадбанк мають ухвалити плани їх приватизації  У протиракетній програмі основна ставка має бути на вітчизняний ОПК - Резніков  В Украину в феврале ворвется весеннее тепло: синоптик предупредила о погодных "качелях"  В Україні подешевшали картопля та гречка, натомість здорожчали капуста та цибуля - Мінагровсе новости дня
08.02.2021 407

Лоукостер Ryanair змінив умови безкоштовної реєстрації

Лоукостер Ryanair дозволив реєструватися онлайн пасажирам, які не сплатили вибір місця, тільки за 24 години до вильоту.

Раніше для таких мандрівників реєстрація в інтернеті відкривалася за 48 годин, повідомляє avianews.

Нові правила діють для нових бронювань, які зроблені з 28 січня 2021 року. Для старих бронювань діють старі правила, коли реєстрація відкривається за 48 години до вильоту.

При цьому без змін залишився час закриття реєстрації - за 2 години до часу вильоту за розкладом.

Якщо пасажир купив квиток із включеним вибором місця або оплатив місце заздалегідь, він зможе зареєструватися і отримати посадковий талон за 60 днів до вильоту.

Ryanair вимагає від більшості пасажирів проходити реєстрацію в інтернеті і зберігати виданий системою посадковий талон, в іншому випадку стягуються великі збори. Наприклад, збір за реєстрацію на стійці в аеропорту становить 55 євро за кожного пасажира. Якщо пасажир зареєструвався через інтернет, але не зберіг посадковий талон, його видача в аеропорту коштує 20 євро.

Оценка материала:

5.00 / 1
Лоукостер Ryanair змінив умови безкоштовної реєстрації 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
08.02.2021 407
Еще материалы раздела «Рынки и компании»