НОВОСТИ ДНЯ: Космический зонд NASA возвращается на Землю с образцами астероида Бенну  Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозы  Штатам следует признать Украину основным союзником вне НАТО – Ходжес  Креминь призывает готовиться к экзаменам по украинскому по правописанию 2019 года  Украину зальет дождями и грозами: появился свежий прогноз погоды  В Украине планируют отказаться от «писем счастья» для водителей  В Раду проходять чотири політсили – опитуваннявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
17.02.2021 502

Житлово-комунальна інспекція може з’явитись в Україні

Житлово-комунальна інспекція може з’явитись в Україні і буде контролювати тарифи на комунальні послуги.

В уряді кажуть, що тарифи мають водночас бути ринковими та враховувати доходи українців. Інспектори проводитимуть як планові, так і позапланові перевірки за зверненнями споживачів. Оцінюватимуть технічний стан мереж у будинках. Для того, аби інспекція запрацювала – закон має ухвалити парламент. За підрахунками уряду нині в середньому за комірне в однокімнатній квартирі треба заплатити більше 2000 гривень на місяць. В новинах «Сьогодні» на каналі «Україна» з’ясували, що кожна третя сім’я змушена оформлювати субсидії.

«Єдиним ефективним механізмом компенсації є, звичайно, субсидії для тих верств населення, які потребують державної допомоги. Державним бюджетом на 2021 рік передбачено 36,6 мільярдів гривень, які будуть використані на цю підтримку. Що стосується структури, куди йдуть ці гроші і де ця допомога потрібна, ми розуміємо, звичайно, в опалювальний сезон – це теплопостачання, гаряча вода, електроенергія – там, де платіжки зростають в холодний період у тих, хто використовує електроенергію для опалення», – розповів Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій України.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Житлово-комунальна інспекція може з’явитись в Україні 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
17.02.2021 502
Еще материалы раздела «Личные финансы»