НОВОСТИ ДНЯ: Ученые предсказали катастрофу атмосферы Земли  В Помпеях обнаружили 2000-летнюю колесницу  В Шаргороде проводят «спасительные» экскурсии в 432-летнюю синагогу  Украина сделала первый шаг для отмены перевода часов  В Аргентине нашли останки самого древнего титанозавра в мире  В Украину вернутся сильные морозы: синоптики назвали дату  Volvo планирует к 2030 году полностью перейти на выпуск электрокароввсе новости дня
Политика
Украина
23.02.2021 146

НСЗУ: на вакцинацію передбачено 1,4 млрд гривень

  На кампанію вакцинації українців від коронавірусу Національна служба здоров'я України (НСЗУ) заклала 1,4 млрд гривень.

Сума може бути збільшена, розповів в.о. глави НСЗУ Андрій Віленський в інтерв'ю ЮНІСЕФ-Україна.
"Попередньо ми закладали розрахунок на цю кампанію в цьому році 1 млрд 400 млн. Ця сума може бути збільшена відповідно до того, скільки буде вакцин і скільки буде зроблено щеплень... В першу чергу, ми платимо вісім тисяч гривень за готовність медустанови (до вакцинації, - ред.), щоб вона змогла придбати засоби індивідуального захисту, а також пальне, якщо це мобільна команда. Після цього ми платимо за кожну отриману дозу 25 гривень за першу дозу, 60 гривень за другу, таким чином стимулюючи саме друге щеплення" , - розповів Віленський.
Він також зазначив, що всі відомості про зроблені щеплення будуть реєструватися в електронній системі охорони здоров'я.
Команди з вакцинації складатимуться з мобільних бригад і медиків, які працюють на стаціонарних пунктах вакцинації.
Договір з НСЗУ на проведення COVID-вакцинації укладає медустанова, яка є в переліку керівника робіт з ліквідації наслідків поширення коронавірусу. Як підкреслив Віленський, зараз у цьому переліку 25 медичних установ.
Всього ж, за інформацією МОЗ, на всіх етапах вакцинації в Україні планують створити 600 мобільних бригад.
Віленський додав, що НСЗУ висуває до медустанов, задіяних у вакцинації, низку вимог. Наприклад, команда має складатися з одного лікаря і двох медсестер або медбратів, мати засоби захисту і можливість безпечно утилізувати упаковки від COVID-препаратів.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
НСЗУ: на вакцинацію передбачено 1,4 млрд гривень 5.00 5 1
Политика / Украина
23.02.2021 146
Еще материалы раздела «Украина»