НОВОСТИ ДНЯ: В МОН рассказали, могут ли из-за карантина продлить учебный год  В Украине ожидается прохладная погода, возможны осадки  Кулеба о российской агрессии: сейчас не 2014 год, Украина и мир готовы  15 кулинарных хитростей, как использовать фольгу на кухне  ПЦУ сделала заявление из-за обострения ситуации возле границ Украины  «Украинский Фаберже» с Волыни установил два мировых рекорда  Україна готується до святкування Великодня в умовах пандемії, - Шмигальвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
25.02.2021 543

Ведучий каналу «Україна» Анатолій Анатоліч готується втретє стати батьком

Ведучий програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Анатолій Анатоліч і його дружина Юла втретє стануть батьками. Щаслива пара розповіла, як довго готувалася до цієї події і чому визначає стать дитини народними методами.

Популярний телеведучий зізнається – завести третю дитину вони з дружиною планували досить давно, а проведений разом час на карантині посприяв цьому.

«Карантин ми провели справді з користю – ми були разом небачену раніше кількість часу і зрозуміли в черговий раз як ми щасливі всі разом, – розповів Анатолій Анатоліч. – Готували себе і старших дочок морально. Ми вчотирьох дуже близькі і нам було важливо, щоб все було за бажанням і сплановано».

За словами телезірки, Аліса та Лоліта відреагували на таке рішення по-різному. Тому готувати старшу доньку до події довелось близько року, а ось молодша з радістю прийняла таку ідею. А кого чекає пара – поки лишається загадкою.

«Поки ми не знаємо стать. Ми тільки припускаємо. Наприклад, Юла стала їсти багато картоплі і взагалі перестала їсти солодке. Полюбила оселедець і відвернуло від молока. Але поки що недостатньо великий термін, щоб дізнатися. Чекаємо (усміхається). Народити сина для нас ніколи не було надметою. Але якщо в цей раз буде син, це буде цікаво і пощастить випробувати зовсім інші відчуття. Син – це не донька, як би банально це не прозвучало», – поділився ведучий телеканалу «Україна».

Сьогодні вийшов свіжий номер «Теленедели», в якому пара розповіла, де пройдуть пологи, як вони готуються до прийдешніх змін і як розділять сімейні обов'язки після появи третьої дитини.

Оценка материала:

5.00 / 1
Ведучий каналу «Україна» Анатолій Анатоліч готується втретє стати батьком 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
25.02.2021 543
Еще материалы раздела «Афиша»