НОВОСТИ ДНЯ: В День Государственного Флага возведут монумент единства Украины  На параде ко Дню Независимости представят военную технику стран-партнеров  Украинские водолазы прибыли в Румынию на учения «Дайв - 2021»  Атмосферный фронт принесет в Украину резкое похолодание до +19  Лозунгом празднования 30-летия Независимости будет «Ти у мене єдина»  Зеленский рассказал, каким будет военный парад ко Дню Независимости  Жара отступает - дожди будут идти до конца неделивсе новости дня
Бизнес
Экономика
26.02.2021 219

ЗМІ назвали варіанти розвитку подій з ПП-2

Влада Німеччини розглядає чотири варіанти розвитку подій із завершення будівництва газопроводу Північний потік-2.

Про це пише німецьке видання Handelsblatt з посиланням на доповідь Держдепартаменту США.
За даними видання, "противники трубопроводу розчаровані" тим, що Держдеп прийняв рішення відмовитися від додаткових санкцій проти фірм, що беруть участь у проекті. Незважаючи на те, що нова адміністрація США вважає будівництво ПП-2 помилкою, вона готова до діалогу з Берліном про майбутнє газопроводу. Газета зазначила, що в США заявляють про "переговори на високому рівні" з урядом ФРН.
Одним з можливих варіантів досягнення компромісу із США називається застосування до газопроводу "механізму відключення", тобто припинення поставок газу в разі скорочення Росією обсягів транспортованого через Україну газу.
Другим варіантом є призупинення будівництва на час проведення переговорів із США. Обговорюється створення комісії, до якої б увійшли представники США, низки країн ЄС, у тому числі Східної Європи.
Третій сценарій передбачає значне збільшення інвестицій в енергетичний сектор України і посилення кооперації в енергетичній галузі, вивчення можливостей поставок у майбутньому звідти "зеленого" водню.
Ще один варіант - добудова газопроводу, незважаючи на всі погрози і критику проекту. Але це означало б неминуче погіршення відносин із США, зазначила Handelsblatt.
Видання повідомило, що уряд ФРН прагне знайти пакетне рішення, яке б дозволило досягти компромісу з усіма зацікавленими сторонами.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЗМІ назвали варіанти розвитку подій з ПП-2 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
26.02.2021 219
Еще материалы раздела «Экономика»