НОВОСТИ ДНЯ: Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозы  Штатам следует признать Украину основным союзником вне НАТО – Ходжес  Креминь призывает готовиться к экзаменам по украинскому по правописанию 2019 года  Украину зальет дождями и грозами: появился свежий прогноз погоды  В Украине планируют отказаться от «писем счастья» для водителей  В Раду проходять чотири політсили – опитування  Медведчуку придется пройти через суд — Офис Президентавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
26.02.2021 295

Андрій Данилко заклав свою квартиру на Хрещатику в шоу «МАСКА»

У суботу, 27 лютого, о 21:00 глядачі каналу «Україна» побачать шостий епізод грандіозного шоу «МАСКА». У новому випуску на сцену вийдуть шість загадкових учасників. Серед них – величний Лев, навколо особи якого не вщухають суперечки як у мережі, так і серед зіркових детективів. В ефірі каналу «Україна» вони вкотре намагатимуться віднайти правильну відповідь на питання, яка знаменитість замаскувалась у цьому образі, а справа дійде до азартного парі.

У новому епізоді гіпершоу «МАСКА» Лев дасть кілька нових підказок про себе. Зокрема, учасник зізнається, що зіркові детективи DZIDZIO й Олег Винник колись намагались його переспівати. Андрій Данилко переконаний, що в образі величного Лева криється не хто інший, як його товариш Олександр Пономарьов, тож детектив зважиться на парі і поб’ється об заклад на свою квартиру в самісінькому центрі Києва.

«Хочу звернутися до всіх глядачів і зіркових детективів – якщо під маскою Лева ховається не Пономарьов, то я залишуся без квартири. Так, я заклався на свою квартиру», – заявить Андрій Данилко в ефірі каналу «Україна».

«А що з танцями, Андрію Михайловичу? – нагадає йому Олег Винник про попереднє парі щодо танців голяка на сцені масштабного шоу «МАСКА». –  Квартиру краще мені віддай, а сам станцюй. Слухай, а в тебе там під домом на вулиці є фонтан? Якщо Лев – не Пономарьов, то я купатимусь у тебе під квартирою у фонтані».

На грандіозній сцені найзагадковішого на українському телебаченні шоу Лев виконає легендарну пісню «The Final Countdown» шведського рок-гурту Europe. Після цього виступу думки зіркових детективів розділяться.

«Та чому ви причепилися до цього Пономарьова? – дивується NK | Настя Каменських. – Андрій обертає на свій лад з цими голими танцями. І звичайно, всі зараз думають тільки про це. Всі вже забули про того Лева. Пам’ятаєте, минулого разу ми припускали, що це може бути Девід Аксельрод. Адже він казав, що мав дует. А ще це може бути Віталій Козловський – він гарно співає, давно на сцені та збирав багато залів».

Також у шостому випуску оригінального шоу «МАСКА» глядачі побачать вражаючі виступи веселого Буряка, ефектної Бабки, мужнього Носорога, магічного Мольфара і надзвичайно милого Циклопа. Якого загадкового учасника розсекретять цього тижня?

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Андрій Данилко заклав свою квартиру на Хрещатику в шоу «МАСКА» 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
26.02.2021 295
Еще материалы раздела «Афиша»