НОВОСТИ ДНЯ: Hubble показал удивительную спиральную галактику  Ученые впервые увидели, что находится на орбите Венеры  Грета Тунберг призывает к справедливому распределению COVID-вакцин  Город мертвых, возрастом 1700 лет, найден на Корсике  В Евросоюзе одобрили космическую программу почти на €15 миллиардов  Грета Тунберг выступила против несправедливого распределения вакцин  Кремль официально предупредили о последствиях из-за ситуации с Навальным - Белый домвсе новости дня
Политика
Украина
27.02.2021 248

Сім регіонів можуть потрапити в червону зону - Ляшко

У деяких областях України карантинні обмеження можуть бути посилені до "червоного" рівня в найближчі дні в зв'язку з швидким поширенням коронавірусу COVID-19.

Про це повідомив у суботу, 27 лютого, головний державний санлікар Віктор Ляшко за підсумками засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Луганська і Тернопільська області розташовані на помаранчевому рівні епідемічної небезпеки. Тобто ці області потенційно також можуть в найближчі дні бути переведені на "червоний" рівень", - написав Ляшко в Facebook.

При цьому він оприлюднив карту, на якій помаранчевим кольором виділена ще і Київська область.

Ляшко додав, що з 00:00 1 березня в Чернівецькій області вводяться карантинні обмеження червоного рівня епідемічної небезпеки. Серед причин посилення обмежень Ляшко назвав підвищення кількості випадків інфікування і зростання кількості госпіталізацій.

"Тижневі темпи зростання кількості пацієнтів у "ковідних" лікарнях прискорилися з 15% до 25%. Щодня в ці лікарні госпіталізують на 50-60% більше пацієнтів, ніж виписують. Середня зайнятість всіх типів ліжок "ковідних" лікарень в Чернівецькій області становить 60%. Не дивлячись на те, що забезпеченість ліжками в регіоні значно перевищує середній по країні, окремі типи ліжок, наприклад реанімаційні ліжка, зайняті в даний час на 55% на рівні області", - пояснив Ляшко.

Як відомо, на червоному рівні карантинних обмежень забороняється:

  • робота громадського харчування, крім адресної доставки і замовлень на винос;
  • робота ТРЦ і інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів;
  • робота закладів освіти, крім дитячих садків і початкових класів шкіл;
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
  • проведення масових заходів, крім офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
  • робота закладів культури, крім історико-культурних заповідників, проведення кіно- і відеозйомки.

Водночас, будуть працювати банки, АЗС, ветеринарні магазини, аптеки, всі продовольчі магазини.

Оценка материала:

5.00 / 1
Сім регіонів можуть потрапити в червону зону - Ляшко 5.00 5 1
Политика / Украина
27.02.2021 248
Еще материалы раздела «Украина»