НОВОСТИ ДНЯ: Нарушения на рынке страхования: Нацбанк применил меры воздействия к 11 компаниям  8 місць в Кіровоградській області, які ви маєте відвідати  Реструктуризация валютных кредитов украинцев: закон вступил в силу  В Украине начнется волна похолодания с заморозками - синоптик  У Путина назвали возможные темы переговоров с Зеленским  Навальний вирішив припинити голодування  Два финучреждения добровольно отказались от страховых лицензий - Нацбанквсе новости дня
Политика
Украина
01.03.2021 307

Міноборони шукає заміну радянським УАЗам

Міністерство оборони кардинально оновить автопарк підрозділів Збройних сил України. З цією метою почалася розробка легкового автомобіля підвищеної прохідності для потреб ЗСУ, який замінить УАЗи.

Про це в понеділок, 1 березня, повідомляє прес-служба Міноборони.
"Наразі оголошено про відкриття дослідно-конструкторської роботи Розробка легкового автомобіля підвищеної прохідності для потреб Збройних сил України", - йдеться в повідомленні.
Міністр оборони Андрій Таран зазначив, що оновлення парку автомобілів багатоцільового призначення буде здійснено після приймання вибраного зразка на озброєння ЗСУ.
За його словами, зараз основну групу армійських автомобілів, які використовуються у видах і окремих родах військ ЗСУ, складають УАЗи різних модифікацій, які вже морально і фізично застаріли.
"А модернізація і випуск нових моделей та модифікацій цих автомобілів і запасних частин до них здійснюються підприємствами держави-агресора Російської Федерації. Тому прийнято принципове рішення про поступове виведення їх з експлуатації", - сказав Таран.
За його словами, першими такі автомобілі отримають підрозділи та військові частини Сухопутних військ української армії, які виконують завдання в районі проведення ООС на території Донецької та Луганської областей.

Оценка материала:

5.00 / 1
Міноборони шукає заміну радянським УАЗам 5.00 5 1
Политика / Украина
01.03.2021 307
Еще материалы раздела «Украина»