НОВОСТИ ДНЯ: Hubble показал удивительную спиральную галактику  Ученые впервые увидели, что находится на орбите Венеры  Грета Тунберг призывает к справедливому распределению COVID-вакцин  Город мертвых, возрастом 1700 лет, найден на Корсике  В Евросоюзе одобрили космическую программу почти на €15 миллиардов  Грета Тунберг выступила против несправедливого распределения вакцин  Кремль официально предупредили о последствиях из-за ситуации с Навальным - Белый домвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
03.03.2021 232

Ексклюзив «Зіркового шляху»: Жан Гріцфельдт розповів, за що на нього образилася Могилевська

Дизайнер Жан Гріцфельдт у програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» звернувся до співачки Наталки Могилевської.

Нині дизайнер Жан Гріцфельдт одягає Тіну Кароль, Світлану Лободу, Мішу Романову, Анжеліку Варум, Дана Балана й Алана Бадоєва. Він дружить майже з усіма в українському шоу-бізнесі. Хоча не обходиться і без скандалів.

«Була історія із Наталею Могилевською. Це мене трошки заділо. Тому що я дуже люблю її творчість, я можна сказати фанат із самого початку. Всі ці хіти: «Я весна», «Полюби меня такой». І що найголовніше, моя мама її дуже любить. І колись, я пам’ятаю, під час участі Могилевської на одному з телешоу, вона написала, щоб попрацювати з приводу сукні. А в мене якраз тоді була Лобода, я в якійсь такій був запарі. Я кажу: «Наташа, вибач. Не хочу зробити, знаєш, погано. Немає часу». І вона це сприйняла на свій рахунок. І я пам’ятаю на Viva! Бал, я підхожу, кажу: «Наталю, вітаю, це я, Жан. Давайте сфотографуємось». Я б може і не підійшов, але в той вечір мама говорить: «Буде Наталія, сфоткайся для мене». І Могилевська розвертається і просто починає розмовляти з кимось. Але що я хочу – зробити офіційну заяву: «Наташа, я дуже люблю вашу творчість. Давайте попрацюємо. Я думаю, що разом ми могли б зробити щось дуже круте», - сказав Жан Гріцфельдт на каналі «Україна».

Зіркові колеги тепло відгукуються про дизайнера та намагаються не пропускати його показів.

«Ми з Жаном дружимо, кожен показ у нього – це шоу справжнє, і він щось обов’язково вигадує», - сказав ведучий каналу «Україна» Олексій Суханов.

Захоплюється дизайнером і музикант Дмитро Каднай.

«Талановитий арт-майстер, цікавий. Навіть, якщо б ми не товаришували, то я б приходив. Завжди вражає», - поділився музикант.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Ексклюзив «Зіркового шляху»: Жан Гріцфельдт розповів, за що на нього образилася Могилевська 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
03.03.2021 232
Еще материалы раздела «Афиша»