НОВОСТИ ДНЯ: Погода в Украине на неделю и магнитные бури: циклон с дождями и теплые выходные  На ВНО в этом году зарегистрировались почти 390 тысяч абитуриентов  Что известно о британском военном корабле, который сейчас на пути в Одессу  Возможны заморозки. Синоптик спрогнозировала резкое похолодание в Украине в конце мая  Лагідна українізація: Ткаченко пояснив, з кого слід починати  Степанов назвал среднюю цену одной дозы COVID-вакцины  Украина и Британия отработают совместимость войск на «Казацкая булава»все новости дня
Политика
Украина
03.03.2021 276

Діджіталізація і "зелений" курс: Кабмін прийняв економічну стратегію до 2030

Кабінет міністрів України затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року. Документ розроблено з залученням експертів і вчених.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає урядовий портал.

За його словами, документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій та сфери послуг.

Крім того, стратегія враховує важливі наскрізні напрямки - діджиталізацію, "зелений" курс, розвиток підприємництва і збалансований регіональний розвиток. Серед принципів, на яких будується стратегія - європейська та євроатлантична інтеграція.

Оценка материала:

5.00 / 1
Діджіталізація і "зелений" курс: Кабмін прийняв економічну стратегію до 2030 5.00 5 1
Политика / Украина
03.03.2021 276
Еще материалы раздела «Украина»