НОВОСТИ ДНЯ: В Украину несется новый циклон: где завтра ждать дождей и ветра  Украина планирует запустить в космос семь спутников в течение пяти лет  Найближчим часом провакцинують осіб, що записалися в чергу - Шмигаль  Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Ізраїль назвав умову припинення ударів у відповідь  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережьявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
11.03.2021 533

В Одесі залишками вакцини від COVID-19 почали прищеплювати громадських діячів

В Одесі, аби не викидати залишки вакцини, почали щепити громадських діячів.

3J0A5844-ID66711-1300x867_1_11.03.21

У деяких регіонах, аби не переводити препарату і популяризувати вакцинацію, уже почали щеплювати охочих із непріоритетних груп. Так зробили в Одеському Центрі громадського здоров'я і запустили власну реєстрацію. Одним з перших щепився депутат міськради Петро Обухов.

"Я записався, і мені сказали бути наступного дня о 16 годині в лікарні. Там є кабінет, де роблять щеплення. І поки не зібралося 10 людей, вони не відкривали флакон", – розповів Обухов.

По всій Україні тим часом вже можна записатись у чергу на вакцинацію кількома способами, але свого номеру у черзі ви не дізнаєтесь – розповіли у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна». Схитрувати і записатися у кілька способів одночасно, щоб швидше щепитися – не вийде, застерегли у МОЗі. Адже саме міністерство отримує усі дані про черги.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Одесі залишками вакцини від COVID-19 почали прищеплювати громадських діячів 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
11.03.2021 533
Еще материалы раздела «Общество»