НОВОСТИ ДНЯ: Украину ждут весенние дожди и тепло   Советник Байдена предупредил Россию о тяжелых последствиях, если Навальный умрет  Основатель Amazon Джефф Безос оставил акционерам последний совет  Экс-президент Эстонии предложил запретить гражданам России въезд в ЕС  Впервые создан эмбрион гибрида человека и обезьяны   Папа Римский призвал предотвратить эскалацию на востоке Украины  В МИД назвали фамилию российского дипломата, которого выдворят из Украинывсе новости дня
07.04.2021 199

Перенесення мобільного номера при зміні оператора скоротили до одного дня

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) змінила процедуру перенесення абонентських номерів. Нові правила переходу від одного оператора до іншого запрацюють з 1 грудня 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба НКРЗІ.

Зміни передбачають:

  • скорочення строку перенесення абонентського номеру в мережах мобільного зв’язку до 1 робочого дня,

  • спрощення порядку подання заяв на ППН;

  • впровадження принципу єдиного вікна One Stop Shop process, що передбачає вирішення всіх питань шляхом звернення до одного суб’єкта - оператора-отримувача;

  • зняття заборони в отриманні ППН для абонентів, які отримують послуги анонімно з одночасною реєстрацією в оператора-отримувача.

Як повідомлялося, оператори мобільного зв'язку з 1 травня 2019 року зобов'язані надавати клієнтам послугу перенесення абонентського номера (ППП) з кодом іншого оператора.

Таким чином, абонент може змінити мобільного оператора зі збереженням власного абонентського номера. При дзвінку на перенесений номер абоненти будуть чути автоматичне голосове повідомлення. Згідно з порядком НКРЗІ, абонент, який бажає перенести номер, повинен звернутися із заявою до оператора-одержувача. Послуга надається абоненту за плату, розмір якої встановлює оператор-одержувач.

Оценка материала:

5.00 / 1
Перенесення мобільного номера при зміні оператора скоротили до одного дня 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
07.04.2021 199
Еще материалы раздела «Рынки и компании»