НОВОСТИ ДНЯ: В Украине в прошлом году значительно меньше подделывали банкноты, чем в ЕС - Нацбанк  Астрономы нашли одну из старейших звезд во Вселенной  Полет вертолета NASA на Марсе показали в 3D  Астрономы опубликовали новые потрясающие снимки Юпитера  "Адская" жара будет чередоваться с бурями: синоптик дал прогноз на лето в Украине  Невозможно дышать: где в Киеве самый грязный воздух  Во Львове обнаружили фрагмент оборонительной стены XIV векавсе новости дня
Политика
Украина
10.04.2021 287

Дії російських військ біля кордонів України несуть загрозу – розвідка

Дії, що наразі вчиняють збройні сили Росії біля кордонів України, нетипові, особливо для зимового періоду навчань, це створює загрозу.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький, передає телеканал Дім.

За його словами, зазвичай такі масштабні заходи проводять восени, до кінця навчального року, коли відбуваються стратегічні командно-штабні навчання різних масштабів із залученням військ. Нинішній стан справ є нетиповим і створює загрозу.

"У Стратегії воєнної безпеки чітко прописано, що нарощування угруповань російських військ біля нашого кордону – це вже загроза. Відповідно, рівень загрози може бути або вищим, або нижчим. Ми зараз спостерігаємо саме підвищення рівня воєнної загрози для безпеки нашої країни", – сказав Скібіцький .

Представник ГУР також зазначив, що до українських кордонів перекидають батальйони тактичної групи, війська з інших регіонів РФ.

"Ми ... бачимо десантні кораблі РФ, що зараз ідуть у Чорне море з Північного флоту, з Балтійського флоту. Це, звичайно, загрожує", – зазначив Скібіцький.

Він уточнив, що зараз в окупованому Криму, за суттю, знаходиться майже вся 7-ма десантно-штурмова дивізія.

За словами Скібіцького, російські війська в Криму концентруються на трьох полігонах – там десантники, мотострільці й артилерія.

Оценка материала:

5.00 / 1
Дії російських військ біля кордонів України несуть загрозу – розвідка 5.00 5 1
Политика / Украина
10.04.2021 287
Еще материалы раздела «Украина»