НОВОСТИ ДНЯ: Космический зонд NASA возвращается на Землю с образцами астероида Бенну  Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозы  Штатам следует признать Украину основным союзником вне НАТО – Ходжес  Креминь призывает готовиться к экзаменам по украинскому по правописанию 2019 года  Украину зальет дождями и грозами: появился свежий прогноз погоды  В Украине планируют отказаться от «писем счастья» для водителей  В Раду проходять чотири політсили – опитуваннявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
12.04.2021 177

"Нацистський" карантин в Венесуелі: позначають будинки хворих на COVID-19

У Венесуелі відкрили кримінальну справу проти мера міста Сукре, з ініціативи якого на будинки з інфікованими коронавірусом наносилися спеціальні мітки – перекреслене червоне коло на білому тлі.

Мер Луїс Дуке аргументував свою ідею тим, що, знаючи про хворих у помічених будинках, люди поводитимуть себе з ними обережніше.

Крім того, він ввів жорсткі заходи проти порушників карантину – тих, хто ослухається епідеміологічних обмежень, позбавлять пільг. Вони ризикують залишитися без продуктових наборів і газу для приготування їжі – про це повідомлялось у випуску новин "Сьогодні" на каналі "Україна".

Також порушникам загрожують штрафи у 9 доларів – це розмір мінімальної зарплати в Венесуелі.

ЗМІ вже назвали такі заходи нацистськими, а генеральна прокуратура відкрила проти Дуке кримінальне провадження.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
"Нацистський" карантин в Венесуелі: позначають будинки хворих на COVID-19 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
12.04.2021 177
Еще материалы раздела «Общество»