НОВОСТИ ДНЯ: В Украине в прошлом году значительно меньше подделывали банкноты, чем в ЕС - Нацбанк  Астрономы нашли одну из старейших звезд во Вселенной  Полет вертолета NASA на Марсе показали в 3D  Астрономы опубликовали новые потрясающие снимки Юпитера  "Адская" жара будет чередоваться с бурями: синоптик дал прогноз на лето в Украине  Невозможно дышать: где в Киеве самый грязный воздух  Во Львове обнаружили фрагмент оборонительной стены XIV векавсе новости дня
Политика
Украина
12.04.2021 314

На "трубу Медведчука" претендують дві компанії

На управління так званою "трубою Медвечука" - ділянкою нафтопродуктопроводу "Самара - Західний напрямок" - претендують дві компанії. Результати конкурсу будуть пізніше.

Про це йдеться в повідомленні на сайті АРМА (Агентства з розшуку та менеджменту активів).

Повідомляється, що документи для участі у конкурсі надійшли від двох українських компаній. На сьогодні документи аналізуються на відповідність учасників кваліфікаційним критеріям, вивчаються економічні пропозиції компаній та їх ділова репутація.

При цьому в АРМА не розкривають, які саме компанії претендують на "трубу Медведчука". Як розповіло джерело РБК-Україна в "Нафтогазі", однією з них є "Укртранснафта", яка подала документи на конкурс 9 квітня.

Оценка материала:

5.00 / 1
На "трубу Медведчука" претендують дві компанії 5.00 5 1
Политика / Украина
12.04.2021 314
Еще материалы раздела «Украина»