НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
16.04.2021 164

Ведуча програми «Мисливці за дивами» Анастасія Кошман розповіла про крутий досвід, який вона отримала під час зйомок

19 квітня на каналі «Україна» стартує тележурнал «Мисливці за дивами». Його ведучі Анастасія Кошман і ХАС «полюють» за неймовірними історіями та знайомляться з унікальними людьми. Анастасія Кошман поділилась, який головний меседж вона отримала від зустрічі з героями тележурналу.

Цієї весни на каналі «Україна» розпочнеться азартний, захоплюючий та пізнавальний проєкт «Мисливці за дивами». Його ведуча до останнього моменту приховувала всю інформацію щодо участі в тележурналі й тільки нещодавно опублікувала пост в Instagram.

Протягом зйомок Анастасія Кошман і ХАС полювали за неймовірними історіями, в які складно повірити.

«Наші герої – успішні та щасливі люди, але я зрозуміла, що так було не завжди. У їхньому житті відбулась якась серйозна подія, яка стала спусковим механізмом, щоб почати діяти», – сказала ведуча каналу «Україна» Анастасія Кошман.

Історії героїв проєкту наштовхнули її на таку думку: якщо щось йде не за нашим сценарієм – це не завжди погано. І в скрутні часи не потрібно таврувати себе: «У мене все погано» або «Я невдаха». Навпаки, труднощі можуть стати хорошим стартом у майбутньому.

Ведуча програми «Мисливці за дивами» дуже хоче, щоб цей проєкт подивилися ті люди, які зараз перебувають не в кращому становищі. За словами Анастасії Кошман, вони побачать, що складна ситуація все ж таки дає нам сили піднятися й почати діяти.

«Якщо нас все влаштовує, то навряд чи захочеться щось змінювати. Навіщо? Все ж і так добре. І тільки коли щось йде не так, як нам хочеться, тоді ми можемо зробити нереальні вчинки, – пояснила ведуча тележурналу «Мисливці за дивами». – Тому такі ситуації потрібно використовувати як шанс змінити життя на краще».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Ведуча програми «Мисливці за дивами» Анастасія Кошман розповіла про крутий досвід, який вона отримала під час зйомок 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
16.04.2021 164
Еще материалы раздела «Афиша»