НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
17.04.2021 512

Погода на Великдень і травневі свята

Леонід Горбань віщує прихід справжньої весни ближче до Великодня. Травень обіцяє бути теплим і з дощами.

Народний синоптик Леонід Горбань розповів виданню Сегодня, яка погода чекає на українців на Великдень і травневі свята.

За інформацією метеоролога-любителя, в квітні хвилі тепла і холоду будуть змінюватися щотижня аж до Воскресіння Христового.

"До 20-21 квітня температура підніметься до +17-19 градусів. І остання семиднівка квітня - знову похолодання... Вербна неділя завжди прохолодна, вітряна і, як правило, з дощами", - зазначив Горбань.

На Великдень, за останніми прогнозами, очікують від +19 до +21 градуса.

Лише 6-8 травня після холодної зливи можливе короткочасне зниження температури до +10-12 градусів вдень, але з середини місяця стрімко потеплішає, і в кінці весни стане зовсім по-літньому: +25...27 градусів.

Нагадаємо, Горбань у своїх розрахунках використовує старовинний Брюсів календар, що враховує вплив на погоду розташування планет Сонячної системи. Народний синоптик підкреслює, що ймовірність його прогнозу - близько 75%.

Оценка материала:

5.00 / 1
Погода на Великдень і травневі свята 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
17.04.2021 512
Еще материалы раздела «Общество»