НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Политика
Украина
17.04.2021 272

Росія висилає українського консула

Тимчасовому повіреному в справах України в Російській Федерації Василю Покотилу, який був викликаний у суботу до МЗС РФ, оголосили про небажаність перебування в Росії консула генерального консульства України в Санкт-Петербурзі.

«Було оголошено про небажаність його (консула генерального консульства України в Санкт-Петербурзі - ред.) перебування на території Росії і рекомендовано залишити її межі протягом 72 годин, починаючи з 19 квітня», - йдеться у повідомленні МЗС Росії.

Нагадаємо, речник МЗС Олег Ніколенко у суботу, 17 квітня, поінформував, що напередодні російські правоохоронці на кілька годин затримали співробітника Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі. Наразі він перебуває в українській дипустанові.

В МЗС України заявили, що затримання Сосонюка фактично можна назвати нападом. За словами заступника глави МЗС Євгена Єніна, російські правоохоронці зробили вигляд, що не впізнали дипломата.

"Ми абсолютно не сприймаємо подібний шантаж і практику провокацій, яка стає все грубіше... Водночас якщо російська сторона оголосить нашого співробітника персоною нон грата, ми будемо змушені так само дієво реагувати на цей провокаційний крок з боку РФ", - додав Єнін.

Оценка материала:

5.00 / 1
Росія висилає українського консула 5.00 5 1
Политика / Украина
17.04.2021 272
Еще материалы раздела «Украина»