НОВОСТИ ДНЯ: За що Росія воює, якщо вона в кінцевому підсумку програє: відповідь Арестовича  "Кремль благатиме переговорів": військовий експерт розповів, як Україна може виграти війну  Росія використала заяву Міноборони Білорусі для нагнітання ситуації, - ISW  Не 100 тисяч: Арестович озвучив втрати України на війні з РФ  Українські вчені виявили новий ген, який відповідає за статевий розвиток та безпліддя людини  Польща готується до масового напливу українців, кількість новоприбулих зростає вже: скільки приїхало за два тижні  До 50 тисяч гривень. Ким працюють українські біженці у Чехії та скільки заробляютьвсе новости дня
Життя та Стиль
Особисті фінанси
19.04.2021 1036

В Україні посилили вимоги до претендентів на субсидії

Урядовці посили вимоги для надання субсидій.

Тепер призначаючи компенсації за комірне перевірятимуть, чи має претендент на виплату депозити у банках, чи не отримує кешбеку за покупки та дивіденди від цінних паперів. А ще, чи міняє валюту та купує цінні метали. Перевірять і те, як часто прохач субсидії виїздить закордон та на відпочинок у справах. І проконтролюють останні дороговартісні покупки.

Усе це, аби не призначати субсидії тим, хто не має реальних підстав на компенсації за комуналку. Так у Кабміні сподіваються заощадити і раціональніше використовувати бюджетні кошти – з’ясували у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні посилили вимоги до претендентів на субсидії 5.00 5 1
Життя та Стиль / Особисті фінанси
19.04.2021 1036
Еще материалы раздела «Особисті фінанси»