НОВОСТИ ДНЯ: Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережья  Количество сделок на «вторичке» недвижимости Киева выросло на 10-12%  Появился свежий рейтинг партий: за кого украинцы проголосовали бы на парламентских выборах  Космический зонд NASA возвращается на Землю с образцами астероида Бенну  Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозывсе новости дня
Бизнес
Экономика
20.04.2021 194

На одну вакансію в Україні претендують шість безробітних

На початок квітня на одне вільне робоче місце в Україні претендують шість безробітних.

Про це повідомила директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк.

"Станом на 7 квітня 2021 року, кількість зареєстрованих у Державній службі зайнятості безробітних становила 429 тис. осіб... На 1 квітня кількість актуальних вакансій у нашій базі даних становила 77 тис. одиниць. Таким чином, суттєвим залишається дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. В середньому по Україні на одне вільне робоче місце претендують 6 безробітних (на 1 квітня 2020 року - 5 осіб) ", - сказала Жовтяк в інтерв'ю виданню " Факти ".

Вона зазначила, що найбільше вплив карантину відчувають сфери готельного і ресторанного бізнесу, харчування та розваг. У зв'язку з чим, офіціанти, бармени, кухарі, бариста і покоївки стикаються з труднощами працевлаштування.

Оценка материала:

5.00 / 1
На одну вакансію в Україні претендують шість безробітних 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
20.04.2021 194
Еще материалы раздела «Экономика»