НОВОСТИ ДНЯ: Укрпошта випускає у продаж марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»  російські загарбники вирішили змінити назву Київської Русі у підручниках для дітей  23 травня в Україні без істотних опадів, вдень до +19°  У білорусі ховають найманців російських ПВК, які воювали проти України – розвідка  росіяни не можуть відновити аеродром у Тирасполі – пропили техніку та апаратуру  ЗСУ на сході відбили ворожу атаку і знищили вісім одиниць військової техніки  MIM-104 Patriot від США: що це за зенітний ракетний комплекс і чому все не так простовсе новости дня
22.04.2021 314

Попит українців на банківські кредити зріс до максимуму - НБУ

Наприкінці І кварталу 2021 року, попри очікування нових карантинних обмежень, банки оптимістично оцінювали перспективи відновлення кредитування. Очікування приросту кредитного портфеля фізичних осіб були найвищі за весь період спостережень (з початку 2015 року).

Про це йдеться в "Опитуванні про умови кредитування" НБУ за II квартал 2021 року.

Як зазначається в огляді, у поточному раунді опитування банки зберігали оптимізм стосовно ключових показників кредитування на наступні 12 місяців: 78% опитаних установ очікують зростання корпоративних позик, а 82% - кредитів населенню.

Попит на кредити населення зростає третій квартал поспіль. Окремі великі банки вказали на суттєве збільшення попиту на іпотеку, тому банки оцінили його приріст найвище за всю історію спостережень. Факторами збільшення попиту респонденти називали передусім зниження відсоткових ставок, покращення перспектив розвитку ринку нерухомості та споживчих настроїв.

"У наступному кварталі респонденти, перш за все великі банки, очікують, що попит на іпотечні кредити й надалі зростатиме", - йдеться у звіті.

Опитування проводилося із 19 березня до 9 квітня 2021 року серед кредитних менеджерів 23 банків, частка яких у загальному обсязі активів банківської системи становить 88%. Результати опитування відображають думку респондентів і не є оцінками чи прогнозами Національного банку України.

Оценка материала:

5.00 / 1
Попит українців на банківські кредити зріс до максимуму - НБУ 5.00 5 1
Бизнес / Финансы и банки
22.04.2021 314
Еще материалы раздела «Финансы и банки»