НОВОСТИ ДНЯ: В Украину снова вернулась жара: какие регионы прогреются больше всего  Владимир Великий не был первым, кто принес христианство на украинские земли - ПЦУ  Телеканалы теряют аудиторию из-за игнорирования «языкового» закона - Нацсовет  Свежий президентский рейтинг: кого поддерживают украинцы  Астрономы впервые увидели пылевой диск вокруг экзопланеты  Жара, а затем — резкое похолодание. Синоптик рассказал, какой будет погода в Украине в сентябре  Экс-владельца банка «Финансы и кредит» Жеваго арестовали заочновсе новости дня
26.04.2021 228

НБУ спростив розміщення єврооблігацій українськими підприємствами

Національний банк України змінив низку норм щодо проведення українськими компаніями платіжних операцій за власними борговими цінними паперами. Мова йде про цінні папери, розміщені за кордоном для залучення зовнішнього фінансування (єврооблігації).

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

З метою спрощення умов та зменшення вартості організації розміщення єврооблігацій були запроваджені такі зміни:

  • виключено з переліку операцій, на які встановлюється річний ліміт у розмірі 2 млн євро, операції з виплати доходу та погашення єврооблігацій, а також інші операції емітента, що здійснюються в зв’язку з розміщенням таких цінних паперів;

  • дозволено купувати іноземну валюту для накопичення на власному рахунку емітента в українському банку до дат платежів із виконання зобов’язань за єврооблігаціями.

"Українська економіка як ніколи потребує додаткових коштів для розвитку. Одним із джерел таких коштів є зовнішні запозичення. Ми спостерігаємо дедалі більший інтерес, зокрема з боку українських компаній, до можливості залучення фінансування із зовнішніх джерел, зокрема завдяки розміщенню єврооблігацій", - зазначив заступник голови НБУ Юрій Гелетій.

Оценка материала:

5.00 / 1
НБУ спростив розміщення єврооблігацій українськими підприємствами 5.00 5 1
Бизнес / Финансы и банки
26.04.2021 228
Еще материалы раздела «Финансы и банки»