НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Политика
Украина
06.05.2021 224

Наступна зустріч "нормандських радників" пройде очному форматі: Єрмак розповів коли

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак анонсував нову зустріч радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії. Планується, що переговори радників "нормандської четвірки" відбудуться у травні 2021 року.

Про це йдеться на сайті Офісу президента.

Як розповів Єрмак, очікується, що наступна зустріч "нормандських радників" вже проходитиме не у форматі відеоконференції, а відбудеться в очному форматі.

Інших подробиць майбутньої зустрічі керівник Офісу президента не розкрив. Україну на переговорах "нормандських радників" представляє саме Єрмак.

Нагадаємо, в середині квітня сторони переговорів висловили пропозицію щодо місця проведення зустрічі радників "нормандської четвірки". Переговори "нормандських радників" запропонували провести на лінії розмежування на Донбасі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Наступна зустріч "нормандських радників" пройде очному форматі: Єрмак розповів коли 5.00 5 1
Политика / Украина
06.05.2021 224
Еще материалы раздела «Украина»