НОВОСТИ ДНЯ: Миссия на Альфа Центавра: это уже не фантастика  Большой Барьерный риф в опасности из-за изменений климата - ЮНЕСКО  Украинский след в гибели динозавров: версия геологов Шотландии  Украину накроет еще большей жарой: где будет сверхвысокая температура  Самолеты США совершили боевой вылет с иностранного авианосца: названа причина  Байден номинировал експерта по РФ и Украине на должность помощника министра обороны США  Delta-штам коронавірусу вже в Україні. Привезли з Росіївсе новости дня
Бизнес
Экономика
07.05.2021 194

Світовий банк схвалив кредит Україні на 200 млн доларів

Світовий банк підтримав надання кредиту Україні на 200 млн доларів. Кошти підуть на модернізацію української системи вищої освіти.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

"5 травня Рада виконавчих директорів Міжнародного банку реконструкції та розвитку (входить до групи Світового банку) схвалила проект "Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів" для надання Україні кредиту на 200 мільйонів доларів", - вказано у повідомленні.

Кошти підуть на закупівлю сучасного обладнання, створення лабораторій для студентів та науковців, проведення ремонтних робіт для підвищення ефективності освітнього простору в університеті.

Їх також направлять на закупівлю сучасної комп’ютерної техніки та програмного забезпечення для підвищення інформатизації в університетах.

Міністерство освіти і науки у якості відповідального виконавця буде реалізовувати проект протягом п’яти років.

"Найближчим часом відбудуться заходи щодо підписання відповідної угоди між Україною та МБРР та формування критеріїв для відбору вищих навчальних закладів, що братимуть участь у проекті", - сказано у повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 1
Світовий банк схвалив кредит Україні на 200 млн доларів 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
07.05.2021 194
Еще материалы раздела «Экономика»