НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Политика
Украина
07.05.2021 186

Поліція не очікує масових акцій у Києві 9 травня

Поліція Києва поки не отримувала заявки на проведення масштабних акцій 9 травня.

Про те, як відзначатимуть у столиці День Перемоги, розповів начальник поліції міста Андрій Крищенко, пише Інтерфакс-Україна в п'ятницю, 7 травня.

"У нас є ряд заявок на проведення заходів 9 травня, вони стандартні. Відбудеться панахида о 8 ранку в Парку Слави біля могили Невідомого солдата, організована Українською православною церквою. О 9 годині - урочисте покладання квітів", - розповів поліцейський.

Також є заявка на захід - вшанування пам'яті та автопробіг - від представників ГО Інститут правової політики і соціального захисту.

"О 10 годині - покладання квітів біля пам'ятника Ватутіну та об 11 - біля Меморіалу Вічної Слави, заявлено участь до 200 осіб", - зазначив Крищенко.

Крім того, є заявка на покладання квітів від ГО Громадянська солідарність Браття о 10 годині, заявлено участь до 200 осіб.

Очікується, що найбільш масовим заходом стане покладання квітів у Парку Слави, організоване міською організацією ветеранів України. "Початок - о 10:30, а об 11 годині почнеться рух колони", - зазначив Крищенко, додавши, що минулого року в такому заході взяли участь близько 300 осіб.

Також об 11 годині розпочнуться заходи в Національному музеї історії Другої світової війни, організовані Київміськадміністрацією.

"Поки що інших заявок, заявок на численні заходи, немає", - додав Крищенко.

Він запевнив, що правопорядок у Києві забезпечуватиме стандартна кількість нарядів поліції, посилена Нацгвардією. "Уже від сьогодні ми починаємо посилене патрулювання в Парку Слави та на інших об'єктах, які мають відношення до Другої світової війни. Також посилене патрулювання буде там, де пройдуть державні заходи", - уточнив він.

Говорячи про можливі провокації, глава поліції Києва запевнив, що силовики готові до будь-яких ситуацій.

Крім того, він нагадав про заборону використання символіки тоталітарного режиму, в тому числі георгіївської стрічки.

Що стосується заходів 8 травня, то, за словами Крищенка, вони будуть тільки офіційними, на декількох локаціях, точної інформації щодо їх проведення поки немає.

Оценка материала:

5.00 / 1
Поліція не очікує масових акцій у Києві 9 травня 5.00 5 1
Политика / Украина
07.05.2021 186
Еще материалы раздела «Украина»