НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Политика
Европа
07.05.2021 232

У ЄС почали вивчення препарату для лікування COVID-19

Європейський регулятор EMA почав вивчення препарату Sotrovimab для лікування коронавірусу. Препарат, більш відомий як VIR-7831 та GSK4182136, був розроблений компаніями GlaxoSmithKline та Vir Biotechnology.

Про це йдеться на сайті EMA.

Почати безперервне вивчення препарату агентство EMA вирішило опираючись на попередні результати дослідження щодо його здатності запобігати госпіталізації або смерті пацієнтів з COVID-19.

"Однак EMA ще не отримало повного набору даних, тому ще рано робити будь-які висновки щодо балансу користі та ризику від препарату", - йдеться на сайті агентства.

Наразі європейський регулятор займатиметься вивченням першої частини даних, отриманих в результаті лабораторних випробувань та випробувань на тваринах, в додаток до даних про якість ліків.

Як розповіли в EMA, Sotrovimab - це отримане лабораторним шляхом антитіло, яке призначене для стимуляції імунної системи людини шляхом зниження здатності шипового білка коронавірусу проникати в клітини людського організму.

Оценка материала:

5.00 / 1
У ЄС почали вивчення препарату для лікування COVID-19 5.00 5 1
Политика / Европа
07.05.2021 232
Еще материалы раздела «Европа»