НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
08.05.2021 718

Індійський штам коронавірусу скоро буде в Україні – міністр

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов виступив з попередженням, що Україна найближчим часом очікує появи у себе на території індійського штаму коронавірусу.

Про це він заявив в ефірі телеканалу Україна 24.

«Ми можемо говорити, що він точно буде. І це реальність, і говорити треба правду. Зараз він вже зафіксовано, зокрема, в країнах-сусідах, це і Чехія, Польща, Румунія. І тому зрозуміло, що в кінцевому підсумку він з'явиться і в Україні - як це було з британським штамом або з південноафриканським», - заявив Степанов.

Крім того, міністр уточнив, що цей варіант коронавірусу досить важкий, досить агресивний, більш контагіозний, досить складна клінічна картина з ураженням різних органів, зокрема шлунка і нирок.

«Сильна інтоксикація, і цей штам вражає молоде населення, що дуже неприємно», - зазначив Степанов.

Оценка материала:

5.00 / 1
Індійський штам коронавірусу скоро буде в Україні – міністр 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
08.05.2021 718
Еще материалы раздела «Общество»