НОВОСТИ ДНЯ: Миссия на Альфа Центавра: это уже не фантастика  Большой Барьерный риф в опасности из-за изменений климата - ЮНЕСКО  Украинский след в гибели динозавров: версия геологов Шотландии  Украину накроет еще большей жарой: где будет сверхвысокая температура  Самолеты США совершили боевой вылет с иностранного авианосца: названа причина  Байден номинировал експерта по РФ и Украине на должность помощника министра обороны США  Delta-штам коронавірусу вже в Україні. Привезли з Росіївсе новости дня
Политика
Европа
10.05.2021 207

Рада ЄС доручила Боррелю підготувати проект першої військової концепції Євросоюзу

Рада Євросоюзу доручила главі дипломатії ЄС Жозепу Боррелю до листопада 2021 року представити проект першої військової концепції ЄС "стратегічний компас". Після цього піде його подальше обговорення.

Таку заяву розмістили на сайті Ради ЄС.

Рада ЄС визнала необхідність просуватися в галузі безпеки і оборони.

"Концепція" стратегічний компас " підвищить і направить реалізацію рівня амбіцій в області безпеки і оборони. Тому Рада закликає Верховного представника у закордонних справах і політиці безпеки представити перший проект "стратегічного компаса" для обговорення на засіданні Ради в листопаді 2021 року", - йдеться в заяві.

Відзначається, що ЄС повинен просувати свої інтереси і цінності і вміти протистояти загрозам і викликам глобальної безпеки.

Оценка материала:

5.00 / 1
Рада ЄС доручила Боррелю підготувати проект першої військової концепції Євросоюзу 5.00 5 1
Политика / Европа
10.05.2021 207
Еще материалы раздела «Европа»