НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Политика
Украина
11.05.2021 636

РНБО нарахувала в Україні 13 олігархів

Сьогодні в Україні триває підготовка законопроекту про олігархів, до їх переліку можуть потрапити 13 осіб.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов під час форуму "Україна 30. Безпека країни".

"Ми маємо на увазі 13 осіб, яких можна віднести до олігархічного середовища, які мають великий вплив", - сказав Данілов.

Під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським держсекретар США Ентоні Блінкен також підтримав ініціативу щодо створення відповідного законопроекту, яких має за мету боротьбу з олігархами та фінансовими групами.

15 березня президент Володимир Зеленський ініціював розробку законопроекту, спрямованого на зниження впливу олігархів на українську політику і перетворення їх в звичайних бізнесменів.

За словами Зеленського, в "законі, якого у нас ще не було", буде чітко вказано, "що буде з такими людьми, які вводитимуться санкції, як олігархи перетворюватимуться на бізнесменів".

Оценка материала:

5.00 / 1
РНБО нарахувала в Україні 13 олігархів 5.00 5 1
Политика / Украина
11.05.2021 636
Еще материалы раздела «Украина»