НОВОСТИ ДНЯ: Большой Барьерный риф в опасности из-за изменений климата - ЮНЕСКО  Украинский след в гибели динозавров: версия геологов Шотландии  Украину накроет еще большей жарой: где будет сверхвысокая температура  Самолеты США совершили боевой вылет с иностранного авианосца: названа причина  Байден номинировал експерта по РФ и Украине на должность помощника министра обороны США  Delta-штам коронавірусу вже в Україні. Привезли з Росії  Грозы и сильная жара: антициклон решил задержаться в Украиневсе новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
14.05.2021 260

Заробітчан у Польщі змусять платити податки: як працюватиме код-ідентифікатор

Польський уряд вирішив, що українські заробітчани у цій країні мають офіційно сплачувати податки. Він розпорядився, щоб найманим працівникам видавали т.зв. код-ідентифікатори, з допомогою яких іноземці зможуть формувати свої декларації.

Натомість заробітчани отримають можливість на відшкодування вирахувань і податкові пільги. Через запровадження нововведень уряд Польщі закликає заробітчан протягом місяця одержати новий код.

Через пандемію коронавірусу Польща спростила працевлаштування українських лікарів. На роботу братимуть на строк до 5 років. Перший рік вони працюватимуть під контролем польських колег. Щоб працевлаштуватися, треба: знати польську мову, мати трирічний досвід роботи, завірений консулом Польщі диплом лікаря і пройти в країні кваліфікаційне навчання – розповіли в новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
Заробітчан у Польщі змусять платити податки: як працюватиме код-ідентифікатор 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
14.05.2021 260
Еще материалы раздела «Личные финансы»