НОВОСТИ ДНЯ: Ватикан впервые раскрыл количество собственного имущества в мире  Ученые нашли место на Земле, где нет ни одного живого организма  Детектор гравитационных волн на Луне может открыть новую физику   В ОАЭ при раскопках нашли монеты Александра Македонского  Черные дыры превращают Вселенную в зал кривых зеркал   Ночью стало светло как днем: в Норвегии рухнул огромный метеорит  Литве не хватает колючей проволоки для забора с Беларусью - поможет Эстониявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
14.05.2021 836

Охочі вакцинуватися позачергово зможуть зробити це уже цими вихідними

Ті, хто хочуть вакцинуватися позачергово, можуть зробити це уже цими вихідними – про це каже прем’єр Денис Шмигаль.

Щепитимуть тих, хто записався на порталі «Дія». Зараз у листі очікування понад півмільйона українців і найбільше охочих у Києві, Дніпрі та Львові – розповіли у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«Вчора на нараді з президентом було підтримано відповідну ініціативу, що у вихідні відбуватиметься позачергова вакцинація тих, хто записався на щеплення через портал або застосунок «Дія». Відповідно, думаю, що найближчим часом ці люди зможуть отримати запрошення та прийти до кабінетів щеплень», - розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Оценка материала:

5.00 / 1
Охочі вакцинуватися позачергово зможуть зробити це уже цими вихідними 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
14.05.2021 836
Еще материалы раздела «Общество»