НОВОСТИ ДНЯ: Чем полезен и опасен абрикос  НАТО будет наращивать военный потенциал для противодействия России - Столтенберг  Метеориты падали на Землю не так часто, как мы считали   Україну знову накриє зливами: які області постраждають найбільше  Чернобыльскую зону нужно развивать как туристический объект и уникальную аттракцию - Киевская ОГА  За полет в космос с Безосом на аукционе заплатили $28 миллионов  В Украине ожидается резкое изменение погоды: синоптик назвал точную датувсе новости дня
Бизнес
Экономика
17.05.2021 219

У Німеччині дозволили продовжити укладання труб ПП-2

Німецьке Федеральне відомство з судноплавства і гідрографії дозволило укладати труби газопроводу Північний потік-2 на 2-кілометровому відрізку в німецькій виключній економічній зоні.

Про це йдеться в заяві регулятора в понеділок, 17 травня.

Рішення стосується робіт за допомогою суден із системою якірного позиціонування.

У відомстві відзначають, що аспекти охорони природи не перешкоджають виконанню цього рішення, так як периферійне розташування цієї короткої ділянки не матиме хоч скільки значного несприятливого впливу на охоронювані види птахів.

Регулятор нагадує, що через судові позови екологів зараз заборонено прокладати трубопровід в економічній зоні Німеччини до кінця травня.

З кінця травня по кінець вересня діє звичайний дозвіл, який видали в 2018 році.

Відзначимо, сьогодні німецький консул в Росії заявив, що залишилося добудувати 80 км Північного потоку-2. Ще на початку квітня повідомлялося про 121 км.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Німеччині дозволили продовжити укладання труб ПП-2 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
17.05.2021 219
Еще материалы раздела «Экономика»