НОВИНИ ДНЯ: Після періоду заціпеніння та вигоряння: 5 знаків зодіаку, у яких розпочнеться біла смуга у січні  Закулісся переговорів: Forbes пояснив, чому Буданов розуміє реальні позиції США та РФ  Найпопулярніші імена в Україні 2025 року: як назвати дитину  "Сигнал на вихід для Мадуро": у Трампа пояснили перехоплення танкерів із нафтою Венесуели  Погода в Україні: 23 грудня ще тепло, а далі вдарять морози  Лукашенко будує для Росії унікальний збройовий завод, - ЗМІ  Трамп готує масштабні імміграційні рейди у 2026 році, попри критику, - Reutersвсі новини дня
Політика
Світ
17.05.2021 630

Блінкен назвав Росію загрозою для Європи через ситуацію на кордоні з Україною

Держсекретар США Ентоні Блінкен назвав Росію загрозою для Європи. Зокрема, через нарощування військ біля українського кордону.

Про це він заявив на спільному брифінгу з міністром закордонних справ Данії Йеппе Кофодом.

За його словами, РФ представляє загрозу для Європи у сфері енергетики і через ситуацію на кордоні з Україною.

"Ми також поділяємо стурбованість з приводу загрози, яку Росія представляє для Європи в світлі недавнього нарощування військової присутності на кордоні з Україною, і загрози для європейської енергетичної безпеки, що виходить від газопроводу "Північний потік-2", - заявив Блінкен.

Оценка материала:

5.00 / 1
Блінкен назвав Росію загрозою для Європи через ситуацію на кордоні з Україною 5.00 5 1
Політика / Світ
17.05.2021 630
Еще материалы раздела «Світ»