НОВОСТИ ДНЯ: Як просувається будівництво заводу "Байрактарів" в Україні: відповідь посла у Туреччині  Від спеки до післядощової свіжості: якою в Україні буде погода 9-14 серпня  Військовий експерт пояснив, чому російські "відбивачі ракет" не працюють проти HIMARS  Залишились найстійкіші: тисячі іноземців, які приїхали воювати за Україну, наводять жах на окупанта  Україна може створити свій "Залізний купол" – Жданов  "Дощі з грозами зберуться у вузол". Де чекати негоду в Україні вже 9 серпня  Мобілізація в Україні: чи можна чоловіку поїхати за кордон, якщо він знятий з військового облікувсе новости дня
Політика
Росія
20.05.2021 1398

Путін погрожує "вибити зуби" тим, хто спробує "відкусити" Сибір

Російський президент Володимир Путін заявив, що "виб'є зуби" тим, хто спробує "відкусити" Сибір від Росії. Свої права на цей регіон Москва готова відстоювати силовими методами.

Про це він заявив на засіданні організаційного комітету "Перемога", передає РБК.

"Хтось навіть публічно насмілюється говорити, що несправедливо, нібито, що Росії належать багатства такого регіону, як Сибір, тільки одній країні... Всі нас намагаються вкусити або щось від нас відкусити - але вони повинні знати, що ми зуби виб'ємо всім, так щоб вони не могли кусатися, і запорука цього - розвиток збройних сил", - заявив Путін.

Зазначимо, фразу про несправедливість того, що Сибір з її природними ресурсами належить тільки Росії, приписують колишньому держсекретареві США Мадлен Олбрайт, хоча вона заперечує це, а оригінал цитати досі не встановлений. Тим не менш, представники російської влади періодично публічно про це заявляють.

Оценка материала:

5.00 / 1
Путін погрожує "вибити зуби" тим, хто спробує "відкусити" Сибір 5.00 5 1
Політика / Росія
20.05.2021 1398
Еще материалы раздела «Росія»