НОВОСТИ ДНЯ: COVID-сертифікати: які і для чого  Учені знайшли у США людські сліди, яким понад 20 тисяч років  Австрія в ООН закликала світ відмовитися від роботів-убивць  Хорватія не каратиме своїх генералів, яких Боснія звинувачує у воєнних злочинах  Четверта COVID-хвиля в Україні спаде наприкінці року - вчені  NASA опубликовало новую подборку «музыки космоса»  Холоднее, чем ноябрь и декабрь. Синоптик дал прогноз погоды на октябрь в Украиневсе новости дня
Политика
Россия
20.05.2021 1326

Путін погрожує "вибити зуби" тим, хто спробує "відкусити" Сибір

Російський президент Володимир Путін заявив, що "виб'є зуби" тим, хто спробує "відкусити" Сибір від Росії. Свої права на цей регіон Москва готова відстоювати силовими методами.

Про це він заявив на засіданні організаційного комітету "Перемога", передає РБК.

"Хтось навіть публічно насмілюється говорити, що несправедливо, нібито, що Росії належать багатства такого регіону, як Сибір, тільки одній країні... Всі нас намагаються вкусити або щось від нас відкусити - але вони повинні знати, що ми зуби виб'ємо всім, так щоб вони не могли кусатися, і запорука цього - розвиток збройних сил", - заявив Путін.

Зазначимо, фразу про несправедливість того, що Сибір з її природними ресурсами належить тільки Росії, приписують колишньому держсекретареві США Мадлен Олбрайт, хоча вона заперечує це, а оригінал цитати досі не встановлений. Тим не менш, представники російської влади періодично публічно про це заявляють.

Оценка материала:

5.00 / 1
Путін погрожує "вибити зуби" тим, хто спробує "відкусити" Сибір 5.00 5 1
Политика / Россия
20.05.2021 1326
Еще материалы раздела «Россия»