НОВОСТИ ДНЯ: Тайна великого затемнения Бетельгейзе официально раскрыта  На дне озера в США нашли самолет, похожий на пропавший в 1965 году  В США подводные археологи обнаружили орудия из обсидиана возрастом 9000 лет  В Украине может быть лучший урожай за 10 лет: в Укргидрометцентре озвучили прогноз погоды  Одесский историк нашел новые документы о массовых расстрелах НКВД  Крупнейшая авиагруппа китайских ВВС пролетела мимо Тайваня  В Украину ворвется антициклон Zoe с мгновенными сильными ливнямивсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
03.06.2021 600

Коли в Україні буде паспорт вакцинації

З 1 червня сім країн ЄС: Німеччина, Данія, Греція, Польща, Хорватія, Чехія і Болгарія – почали видавати своїм громадянам сертифікати щеплення.

630_360_1612409202-525_03.06.21

Це означає, що власники паспортів вакцинації відтепер зможуть вільно пересуватися Євросоюзом – розповіли у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна». Про запровадження так званих «ковідних сертифікатів» заявляють і в українському уряді. Інформацію про негативні ПЛР-тести і наявність антитіл після хвороби можна буде вносити в додаток «Дія». Чи будуть ці дані актуальними закордоном – чиновники наразі чітко не кажуть.

«Ковідний сертифікат, за попереднім баченням, може бути, і внутрішнім, і зовнішнім. Тобто, можуть відрізнятися вимоги для використання в межах України і для виїзду за кордон. А також, можуть бути якісь варіації: людина, яка отримала два щеплення або людина, яка здала відповідний тест, або ж людина, яка перехворіла та має відповідні антитіла згідно з тестом», – прокоментував Мстислав Банік, керівник з розвитку електронних послуг в Мінцифри.

Оценка материала:

5.00 / 1
Коли в Україні буде паспорт вакцинації 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
03.06.2021 600
Еще материалы раздела «Общество»