НОВОСТИ ДНЯ: Сегодня годовщина "тишины" на Донбассе: за год погибли 45 военных, еще 163 получили ранения - ТКГ  В Украину снова вернулась жара: какие регионы прогреются больше всего  Владимир Великий не был первым, кто принес христианство на украинские земли - ПЦУ  Телеканалы теряют аудиторию из-за игнорирования «языкового» закона - Нацсовет  Свежий президентский рейтинг: кого поддерживают украинцы  Астрономы впервые увидели пылевой диск вокруг экзопланеты  Жара, а затем — резкое похолодание. Синоптик рассказал, какой будет погода в Украине в сентябревсе новости дня
Политика
Украина
05.06.2021 646

Україна заборонила в'їзд трьом росіянам і двом полякам

Трьом громадянам Росії і двом громадянам Польщі, внесених до переліків осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, через фільмування в окупованому Росією Криму, заборонили в'їзд в Україну на три роки.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на представництво президента України в АРК.

"У травні 2021 року Міністерство культури та інформаційної політики України, реагуючи на факти зйомки в Севастополі військової драми "Небо" про російських військових у війні в Сирії та в так званому" міжнародному музичному фестивалі "Дорога на Ялту", внесло трьох громадян Російської Федерації і два громадянина Польщі до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці", - йдеться в повідомленні.

Служба безпеки України заборонила цим іноземцям в'їзд на територію України терміном на три роки.

Фільм під робочою назвою "Небо" знімали восени 2020 року в покинутому санаторії поблизу Морського. Картина розповідає про події 2015 року, коли Туреччина збила російський бомбардувальник Су-24М, який порушив її межі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна заборонила в'їзд трьом росіянам і двом полякам 5.00 5 1
Политика / Украина
05.06.2021 646
Еще материалы раздела «Украина»