НОВОСТИ ДНЯ: Из-за таяния ледников 98% колоний императорских пингвинов могут исчезнуть к 2100 году  Россия до сих пор не предоставила Еврокомиссии достаточно данных о своей вакцине Sputnik V  Танцующие призраки указывают на новые открытия в космосе  Глава ВОЗ призвал ввести мораторий на третью прививку до конца сентября  В Турции нашли редкую погребальную плиту возрастом 1900 лет  Безопасность в школах: правительство планирует создать систему предотвращения нападениям на учебные заведения  В Украине хотят сократить сроки введения второй дозы COVID-вакцинвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
08.06.2021 232

«Українська пісня року»: Віталій Козловський зізнався, чому мама регулярно червоніла від його поведінки у школі

20 червня о 23:00 на каналі «Україна» відбудеться прем'єра національної премії «Українська пісня року 2020». На знімальному майданчику популярний артист Віталій Козловський розповів, як вчився у школі та як планує виховувати власних дітей.

Під час церемонії нагородження «Українська пісня року» Віталій Козловський виконає свій хіт «Моє море». За лаштунками концерту зірка українського шоу-бізнесу зізнався, як він вчився і за які проступки його батьків викликали до школи.

«Батьків ніколи не викликали до директора! До такого не доходило, однак мама частенько приходила до школи і отримувала ляпаси сорому за сина, тому що я не дуже хотів вчитись. Але скажу вам інше, я нікого не агітую – це чисте спостереження: діти, які добре вчились у школі, мають тривіальні, звичайні професії, а ті, хто були прогульниками, як я, і не дуже добре вчились, сьогодні мають цікавий бізнес або отримують якісь нагороди. Тому справа не у навчанні і не в оцінках, а в бажанні стати кимось у цьому житті», – розповів Віталій Козловський журналістам каналу «Україна».

Крім того, співак зізнався – у дитинстві його час від часу балували – в основному батько. Проте, сам він був дуже активною та ініціативною дитиною. І поділився думками щодо виховання своїх майбутніх дітей.

«Скоріше за все так, як виховували мене – і у строгості, і у любові. Це, мабуть, найкраще правило, а балувати дітей – не варіант! Життя саме собою дисциплінує, тому тут розслаблятись немає коли», – поділився артист за лаштунками концерту «Українська пісня року».

Вже 20 червня канал «Україна» покаже прем’єру премії «Українська пісня року 2020», де запалять найпопулярніші українські артисти Наталія Могилевська, Олег Винник, DZIDZIO, Ірина Білик, Руслана, Михайло Поплавський, Артем Пивоваров, GENA VITER, GROSU, Павло Зібров, Наталія Бучинська, Віталій Козловський, Алла Кудлай, Степан Гіга та багато інших. Ведучими пісенного шоу стали Олег Винник і Михайло Поплавський.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
«Українська пісня року»: Віталій Козловський зізнався, чому мама регулярно червоніла від його поведінки у школі 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
08.06.2021 232
Еще материалы раздела «Афиша»