НОВОСТИ ДНЯ: Из-за таяния ледников 98% колоний императорских пингвинов могут исчезнуть к 2100 году  Россия до сих пор не предоставила Еврокомиссии достаточно данных о своей вакцине Sputnik V  Танцующие призраки указывают на новые открытия в космосе  Глава ВОЗ призвал ввести мораторий на третью прививку до конца сентября  В Турции нашли редкую погребальную плиту возрастом 1900 лет  Безопасность в школах: правительство планирует создать систему предотвращения нападениям на учебные заведения  В Украине хотят сократить сроки введения второй дозы COVID-вакцинвсе новости дня
Бизнес
Экономика
12.06.2021 381

У метро Києва назвали бажану вартість поїздки

Тариф на проїзд в метро Києва в кілька разів нижче, ніж собівартість поїздки, встановлена в 2021 році та прописана у фінансовому плані.

Про це розповіла заступниця начальника КП "Київський метрополітен" Наталія Макогон в ефірі Громадського радіо.

Так, в керівництві столичної підземки вважають, що поїздка насправді повинна коштувати більш ніж удвічі дорожче, ніж зараз пасажири платять за користування метро - 8 гривень за проїзд.

"Цього року у нас прийнятий відповідно до процедури фінансовий план підприємства. На цей рік собівартість поїздки становить 20 гривень 5 копійок", - зазначила Макогон.

Вона наголосила, що мова йде не про тариф, а про собівартість метро.

Таким чином собівартість проїзду в метро вище за діючий тариф у 2,5 раза.

Макогон також звернула увагу на плани оновити вагонний парк, для чого збираються закупити 50 нових вагонів. Кожен вагон обійдеться для міського бюджету в 1 мільйон євро, а вся сума - 50 мільйонів - буде взята за кредитом Європейського банку реконструкції та розвитку.

Всі нові вагони курсуватимуть на "зеленій" гілці метро, оскільки після відкриття двох нових станцій "Мостицька" і "Проспект Правди" в рамках продовження лінії від "Сирця" до житлового масиву "Виноградар" на цій гілці буде необхідно тримати графік курсування поїздів. Отримати вагони хочуть до відкриття цих станцій.

Оценка материала:

5.00 / 1
У метро Києва назвали бажану вартість поїздки 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
12.06.2021 381
Еще материалы раздела «Экономика»