НОВОСТИ ДНЯ: В Украину снова вернулась жара: какие регионы прогреются больше всего  Владимир Великий не был первым, кто принес христианство на украинские земли - ПЦУ  Телеканалы теряют аудиторию из-за игнорирования «языкового» закона - Нацсовет  Свежий президентский рейтинг: кого поддерживают украинцы  Астрономы впервые увидели пылевой диск вокруг экзопланеты  Жара, а затем — резкое похолодание. Синоптик рассказал, какой будет погода в Украине в сентябре  Экс-владельца банка «Финансы и кредит» Жеваго арестовали заочновсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
15.06.2021 1664

Вчені вважають, що глобальне потепління стало незворотнім

Дослідник Маркус Рекс, який очолив найбільшу в історії арктичну експедицію, стверджує, що "переломний момент незворотного глобального потепління, ймовірно, вже настав".

Про це пише France 24.

"Найближчі роки дозволять нам визначити, чи можна за допомогою суворого клімату зберегти цілорічний арктичний морський лід, яким він є. Зникнення річного морського льоду в Арктиці - одна з перших наземних мін на цьому мінному полі, один з переломних моментів, який починається, коли ми занадто глибоко занурюємося в потепління. І можна, по суті, запитати, ми ще не наступили на цю міну чи вже відраховано початок вибуху", - відзначив вчений.

Рекс вважає, що річний морський лід в Арктиці навесні 2020 року зникав швидше, ніж раніше.

До таких висновків експерт прийшов після того, як 389 днів дрейфував через Північний полюс.

Оценка материала:

5.00 / 1
Вчені вважають, що глобальне потепління стало незворотнім 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
15.06.2021 1664
Еще материалы раздела «Общество»