НОВОСТИ ДНЯ: США стоит и в дальнейшем предоставлять Украине летальное оружие - Тейлор  Цикорий: факты, которые расширят ваше представление о нем  Что бы произошло, если бы Луна была вдвое ближе к Земле?   У Раді запропонували позбавляти громадянства за російський паспорт  В Украине будет еще две волны экстремальной жары: прогноз на остаток лета  Как выбрать спелую дыню: 5 пунктов  «Жабы», «Гвоздики» и «Рапира»: РФ держит на линии отвода гаубицы, пушки и танкивсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
23.06.2021 399

Телеведучі Анна Панова і Олег Панюта провели спільне заняття з йоги

Тіло в тонусі, здорове серце, стреси не страшні. Йога покращує роботу всього організму, вважають прихильники цього вчення. Ведуча новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Анна Панова, яка без вправ не може прожити ні дня, надихнула ведучого "Підсумків" Олега Панюту вперше в його житті зайнятися йогою. Тому напередодні Міжнародного дня йоги вони разом з тренером опановували асани.

Щодня по півгодини - ведуча новин «Сьогодні» Ганна Панова йогу практикує більше 10 років. Прийняла цю систему фізичних вправ не відразу. Але коли відчула, як поліпшується її тіло і самопочуття продовжила заняття.

«Вона дуже класно прокачує і енергію зсередини, і тіло зовні. Вона працює з м'язами дуже глибоко. Насправді йогою можна підтримати і покращити своє здоров'я », - каже Анна Панова.

У житті телеведучого Олега Панюти спорту мало. Надихнувшись прикладом Анни Панової, він теж стає на килимок.

«Це цікавість не відразу чи почнуть хрустіти мої суглоби», - каже телеведучий.

Спочатку вони роблять легку розминку. Найважливіше початківцю зосередитися на правильному виконанні вправ, а не на їх кількості, а також глибоко дихати. Після розминки вправи трохи складніше. Тренер додає розтяжки і планки, які буквально змушують все тіло прокинутися. Поза «собака головою вниз», яка допомагає розслабити ноги і спину, дається Олегу не просто.

Йога дуже змінилася поки дійшла з Індії. Там її вважають релігійно-філософським вченням. Якщо спростити сенс закладений в йогу індуїстами, то для західної людини – це фізичні вправи, що впливають на здоров'я, або просто приємне проведення часу.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Телеведучі Анна Панова і Олег Панюта провели спільне заняття з йоги 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
23.06.2021 399
Еще материалы раздела «Общество»