НОВОСТИ ДНЯ: США дають нову зброю Україні: як на це вплинув інцидент із безпілотником у Чорному морі  Які дії Генштабу ЗСУ викликали приємне здивування: військовий експерт дав відповідь  Туман і до +15 тепла. Синоптики розповіли про погоду в Україні на 22 березня  Картопляний пиріг з індичкою, цвітною капустою та горошком: рецепт без тіста  Чоловік знайшов у болоті золоті та срібні скарби: як йому це вдалося  "Міжнародна ізоляція Росії": Наєв про завершення війни та гарантії безпеки для України  Данілов прокоментував інформацію ЗМІ про нібито 100 тис. загиблих українських військовихвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
23.06.2021 474

Косметологія та кулінарія: «Ранок з Україною» розвінчав усі міфи про властивості кокосової олії

Кокосову олію застосовують при недугах та шкірних захворюваннях. Вона здатна глибоко проникати в шкіру, що робить її ідеальною для тих, хто страждає на сухість. Ведучі програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник і Григорій Герман розповіли, як правильно використовувати кокосову олію і розвінчали міфи про неї.

Вона давно вже увійшла у звичне користування господинь. Сучасні красуні використовують її для догляду за волоссям, нігтями й обличчям, для лікування та навіть для приготування їжі.

«Кокосова олія вміщує велику кількість насичених жирів, а це має гарний вплив на в’ялу і дуже суху шкіру», – коментує косметологиня та консультант зі здорового харчування Анна Галіцина в ефірі каналу «Україна».

Усе через вміст корисних речовин та вітамінів. Кокосова олія багата на вітаміни А, Е та К, містить лауринову кислоту та кальцій. Також вона здатна захищати шкіру від вітру, холоду та сонця.

Проте вже можна нарахувати ряд міфів, пов’язаних з цією олією. Мовляв, у її складі є поліненасичені жири, які вважають корисними, проте значно більше там насичених, які погано засвоюються організмом.

«Така кількість насичених жирів, яку вміщує кокосова олія – більше 65%, може провокувати поганий холестерин в крові, що в свою чергу викликає серцево-судинні захворювання», – пояснює експерт.

Для шкіри обличчя така олія теж не підходить, адже вона дуже щільна. І якщо ваша шкіра схильна до висипань, кокосова олія здатна закупорити пори і тим самим викликати роздратування з дрібними акне та сверблячкою.

Наступний міф – на кокосовій олії можна безпечно обсмажувати продукти. Дослідження доводять – вживати термічно оброблену на цій олії їжу небезпечно. Тим паче, обсмажування не є безпечним способом термічної обробки.

«Лікувальні властивості у неї є, звичайно ж, є антиоксидантні властивості, але є безліч різних олій, які не провокують захворювань. Тому кокосову олію я все ж не рекомендую використовувати в їжу», – зазначила Анна Галіцина у програмі «Ранок з Україною».

Ну і третій міф – щоденне вживання кокосової олії сприяє схудненню. Такі дослідження є, проте кількість випробувачів занадто низька, щоб вірити таким даним, а якщо згадати, яку кількість жирів містить кокосова олія – то схуднути з її допомогою важко. Проте вона чудово підходить для шкіри голови.

«Кокосову олію можна використовувати для шкіри голови і для волосся. Якщо маєте зайве лущення або свербіж – можна робити маски для волосся», – радить експерт.

Кокосова олія надасть волоссю здорового блиску та густоти. Можна придбати 500 мілілітрів за 250-300 гривень. Зберігати її краще у прохолодному закритому місці, термін придатності – від 2-х до 4-х років.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Косметологія та кулінарія: «Ранок з Україною» розвінчав усі міфи про властивості кокосової олії 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
23.06.2021 474
Еще материалы раздела «Суспільство»